Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nowe mieszkania Jastarnia

16 ogłoszeń

16 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

858 000 zł43,06 m² 19 925,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nadmorska perełka inwestycyjna już w ofercie od dewelopera Zawisza Invest! Przedstawiamy nowoczesną inwestycję na Mierzei Helskiej - w Jastarni: oddanie inwestycji: planowane na kwiecień 2027.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł33,10 m² 19 577,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nadmorska perełka inwestycyjna już w ofercie od dewelopera Zawisza Invest! Przedstawiamy nowoczesną inwestycję na Mierzei Helskiej - w Jastarni: oddanie inwestycji: planowane na kwiecień 2028.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

925 470 zł44,07 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj W sercu nadmorskiego kurortu Jastarnia - piękna przestrzeń Półwyspu Helskiego | butikowa inwestycja |ogródki lub antresole |miejsca postojowe| dbałość o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

890 760 zł34,26 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

572 520 zł29,36 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 637 500 zł65,50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 155 880 zł52,54 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

804 960 zł52,54 m² 15 321 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 324 800 zł57,60 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 214 840 zł55,22 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 288 000 zł48,38 m² 26 622,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj lub zainwestuj w sercu Jastarni - luksusowy apartament z widokiem na Zatokę Apartament B9 stan deweloperski Szukasz miejsca, które połączy nowoczesny komfort z nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Jastarnia

Jastarnia,pomorskie

1 980 000 zł74,60 m² 26 541,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w zacisznej, spokojnej lokalizacji w samym centrum Jastarni w kameralnym budynku, w którym znajduje się 12 apartamentów. Mieszkanie składa się z : - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł31,72 m² 27 648,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy Luksusowy wakacyjny ekosmart apartament, gotowy do zamieszkania i wynajmu w Jastarni apartament B1 / stan deweloperski Nieruchomość inwestycyjna z możliwością odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 033 000 zł31,55 m² 32 741,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy ekosmart Apartament z Widokiem na Zatokę - Jastarnia Szukasz nowoczesnej, energooszczędnej inwestycji nad morzem z potencjałem wynajmu i możliwością odliczenia vat? Oto gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Jastarnia

Jastarnia,pomorskie

1 360 000 zł44,10 m² 30 839 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

1 831 155 zł56,78 m² 32 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Amber Haven to kameralna, ekskluzywna inwestycja położona w sercu Półwyspu Helskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie portu w Jastarni miejscu, gdzie nadmorski klimat i tradycja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Jastarnia,pomorskie

648 000 zł28 m² 23 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jastarnia, ul. Bałtycka | 28 m | 2 pokoje | Parter | 2024 r. Wyobraź sobie poranek z zapachem morskiej bryzy i spacer na plażę oddaloną zaledwie o kilka minut Ten wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Jastarnia,pomorskie

648 000 zł28 m² 23 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Półwysep helski I jastarnia I apartament wakacyjny na sprzedaż I 648 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą Apartamentów wakacyjnych. Mieszkania znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bałtycka

Jastarnia,pomorskie

879 000 zł32 m² 27 711,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Półwysep helski I jastarnia I apartament 2 pokojowy na sprzedaż zakup od dewelopera - bez pcc cena: 879 000 zł - nieruchomość inwestycyjna z możliwością odliczenia pełnego vatu 23% (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Portowa

Jastarnia,pomorskie

1 660 000 zł75 m² 22 252 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocja trwa do 20 marca! Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej kamienicy w Centrum Jastarni. Mieszkanie idealne do wypoczynku dla rodziny, blisko do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Jastarnia,pomorskie

1 150 000 zł44 m² 26 077,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy apartament na pierwszym piętrze w centrum Jastarni. Główne atuty inwestycji: - prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. - miejsca parkingowe do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Portowa

Jastarnia,pomorskie

1 300 000 zł62 m² 20 930,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o przeznaczeniu usługowym na parterze od ulicy. Idealne na biuro w samym centrum miasta. Główne atuty inwestycji: - prestiżowa lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałtycka

Jastarnia,pomorskie

1 244 124 zł49 m² 25 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

1 244 124 zł do negocjacji I półwysep helski I jastarnia I gwarantowane 8% W skali roku Zapraszam do zapoznania się z ofertą Apartamentów na wynajem w ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Jastarnia,pomorskie

778 272 zł32 m² 24 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

778272 zł do negocjacji I półwysep helski I jastarnia I gwarantowane 8% W skali roku Zapraszam do zapoznania się z ofertą Apartamentów na wynajem w ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Jastarnia,pomorskie

1 203 710 zł44 m² 27 295 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Podana cena jest ceną netto. 8% Vat. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2022r. w topowej lokalizacji Jastarni z windą! Mieszkanie o pow.całkowitej 44,1m składa się z :pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Jastarnia,pomorskie

1 203 692 zł62 m² 19 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Podana cena jest ceną netto. Vat 8%. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2022r. w topowej lokalizacji Jastarni z windą! Mieszkanie o pow.całkowitej 62,11m składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Jastarnia,pomorskie

1 722 216 zł75 m² 23 086 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Podana cena jest ceną netto. 8% vat. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2022r. w topowej lokalizacji Jastarni z windą! Teren ogrodzony. Mieszkanie o pow.całkowitej 74,6m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastarnia

Jastarnia,pomorskie

1 316 706 zł45 m² 29 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal: b2_10 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą apartamentu w Jastarni. - położony na pierwszym piętrze 3-kondygnacyjnego budynku - Powierzchnia: 45,17 m2 - Spokojne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Jastarnia,pomorskie

1 192 268 zł39 m² 30 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal: b1_12 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą apartamentu w Jastarni. - położony na pierwszym piętrze 3-kondygnacyjnego budynku - Powierzchnia: 38,71 m2 - Spokojne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jastarnia

Jastarnia,pomorskie

1 300 000 zł62 m² 20 931 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemnośc przedstawienia oferty sprzedaży komfortowego apartamentu o powierzchni 62,11 m2. Jastarnia to wspaniałe miejce wypoczynku ale także swietne miejsce do zamieszkania i korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Portowa

Jastarnia,pomorskie

870 000 zł29 m² 30 324,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2022r. w topowej lokalizacji Jastarni z windą! Mieszkanie o pow.całkowitej 28,69m składa się z : pokoju z aneksem kuchennym (19,49m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Jastarnia,pomorskie

1 180 000 zł44 m² 26 757,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2022r. w topowej lokalizacji Jastarni z windą! Mieszkanie o pow.całkowitej 44,1m składa się z :pokoju z aneksem kuchennym(20,2m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Jastarnia,pomorskie

1 500 000 zł52 m² 28 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2022r. w topowej lokalizacji Jastarni z windą! Mieszkanie o pow.całkowitej 52,5m składa się z : pokoju z aneksem kuchennym (27,9m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Jastarnia

Jastarnia,pomorskie

963 295 zł47 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Unikalna lokalizacja! ostatni apartament wyjątkowe miejsce - jurata Oferuję do sprzedaży komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji. Najpiękniejsza część Juraty, położona wśród.