Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania Jastarnia – oferty mieszkań na Pomorzu

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament z ogródkiem Jastarnia

Jastarnia,pomorskie

698 000 zł35,02 m² 19 931,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Niektóre lokalizacje nad morzem po prostu się nie starzeją - i Jastarnia zdecydowanie jest jedną z nich. To jedno z tych miejsc, do którego po prostu chce się wracać. Z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 637 500 zł65,50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj W sercu nadmorskiego kurortu Jastarnia - piękna przestrzeń Półwyspu Helskiego | butikowa inwestycja |ogródki lub antresole |miejsca postojowe| dbałość o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 214 840 zł55,22 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Jastarnia,pomorskie

950 000 zł37,50 m² 25 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*rezerwacja* 2 pokojowy apartament | 400m od plaży | basen | Marina Jastarnia Tu każdy poranek zaczyna się od zapachu morskiego powietrza i widoku jachtów w marinie. Apartament w Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

804 960 zł52,54 m² 15 321 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 155 880 zł52,54 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 470 zł44,07 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł105,81 m² 27 785,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty: - nowoczesny apartamentowiec - widok na zatokę! - Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania - 2 tarasy, oba z pięknym widokiem na zatokę i zieleń -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Jastarnia

Jastarnia,pomorskie

1 360 000 zł44,10 m² 30 839 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w zacisznej, spokojnej lokalizacji w samym centrum Jastarni w kameralnym budynku, w którym znajduje się 12 apartamentów. Mieszkanie składa się z : - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł39,79 m² 34 154,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkaj, wypoczywaj I zarabiaj - wyjątkowy apartament W jastarni Z widokiem na morze budynek I apartamenty Zatoka Komfortu to czterokondygnacyjny budynek, położony przy samej lini.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 033 000 zł31,55 m² 32 741,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy ekosmart Apartament z Widokiem na Zatokę - Jastarnia Szukasz nowoczesnej, energooszczędnej inwestycji nad morzem z potencjałem wynajmu i możliwością odliczenia vat? Oto gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 576 zł54,52 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezydencja nad morzem Jastarnia | Bliskość morza | Nowoczesny design | Ekologiczne rozwiązania | Dbałość o detale Wybierz miejsce do życia, które zachwyca niepowtarzalnym urokiem i pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł49,28 m² 36 120,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowany apartament wchodzi w skład inwestycji pod nazwą Apartamenty Wyspa , usytuowany jest w nowo powstałym kompleksie kameralnych, nowoczesnych, niewysokich budynków, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 520 zł29,36 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Jastarnia

Jastarnia,pomorskie

1 980 000 zł74,60 m² 26 541,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł89,63 m² 37 375,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Taras 75 m Bezpośrednie wyjście na plażę Basen Prywatna plaża Garaż Spełnij marzenie o życiu nad morzem w wyjątkowym apartamencie położonym w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 324 800 zł57,60 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 288 000 zł48,38 m² 26 622,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj lub zainwestuj w sercu Jastarni - luksusowy apartament z widokiem na Zatokę Apartament B9 stan deweloperski Szukasz miejsca, które połączy nowoczesny komfort z nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 502 944 zł92,02 m² 27 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 695 200 zł52,16 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Możliwość zamiany na inną nieruchomość! do 50% wartości oferowanej! Oferowany apartament inwestycyjny wchodzący w skład inwestycji pod nazwą "apartamenty Wyspa" usytuowany jest w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł50,77 m² 32 696,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 075 000 zł39,62 m² 27 132,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atuty: miejsce, w którym obudzi Cię śpiew ptaków, a do snu ukołysze szum fal. Możliwy zakup na firmę, do podanej ceny należy doliczyć podatek vat (23), sprzedaż na fakturę. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 000 zł31,72 m² 27 648,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy Luksusowy wakacyjny ekosmart apartament, gotowy do zamieszkania i wynajmu w Jastarni apartament B1 / stan deweloperski Nieruchomość inwestycyjna z możliwością odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł57 m² 22 807,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w atrakcyjnej lokalizacji ok. 200m od morza. Składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 760 zł34,26 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 831 155 zł56,78 m² 32 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Amber Haven to kameralna, ekskluzywna inwestycja położona w sercu Półwyspu Helskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie portu w Jastarni miejscu, gdzie nadmorski klimat i tradycja.

Szczegóły ogłoszenia

885 640 zł31,63 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferowany apartament wchodzący w skład inwestycji pod nazwą "apartamenty Wyspa" usytuowany jest w nowo powstałym kompleksie kameralnych, nowoczesnych, niewysokich budynków, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastarnia

Jastarnia,pomorskie

1 290 000 zł62 m² 20 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

3-pokojowy apartament w Juracie Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczny apartament usytuowany w wyjątkowym i niezwykle urokliwym kurorcie wypoczynkowym na Mierzei Helskiej, jakim jest Jurata.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł89,63 m² 37 375,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Unikatowy apartament Z tarasem I bezpośrednim widokiem na zatokę- w 1 linia brzegowej -budynek Z basenem -prywatną plażą-garażem apartament Narożny apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 520 zł29,36 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja! mieszkaj, wypoczywaj I zarabiaj - wyjątkowe apartamenty W samym sercu jastarni! Jastarnia - wyjątkowa lokalizacja, ul. Mickiewicza 40 Nieruchomości inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 750 000 zł54,90 m² 31 876,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 54,9 m , który urzeka klimatem i lokalizacją. Nieruchomość wyróżnia się idealną ekspozycją na strony świata oraz widokiem na wody.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jastarnia +1 km

498 000 zł17,75 m² 28 056,34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 17,75 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jastarnia +1 km

1 690 000 zł34,49 m² 48 999,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jurata, letni Kurort oddalony 60 km od Trójmiasta oferuje szerokie, czyste plaże od strony morza i zatokę Pucką z idealnymi warunkami do uprawiania sportów wodnych. Panuje tu wybitnie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jastarnia +1 km

1 697 000 zł64,40 m² 26 350,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament Jurata sprzedaż | 64,4 m2 | blisko morza i zatoki | garaż Na sprzedaż apartament o powierzchni 64,4 m2, położony w prestiżowej części Juraty - w otoczeniu sosnowego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jastarnia +1 km

2 190 265 zł56,89 m² 38 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oferujemy komfortowy apartament o powierzchni 56,89 m2, położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Juracie - Willa 4 Żywioły. Jurata to wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jastarnia +1 km

1 495 000 zł48,73 m² 30 679,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Jurata to jeden z najbardziej prestiżowych nadmorskich kurortów w Polsce; miejsce, gdzie elegancja spotyka się z naturą. Położona pomiędzy Bałtykiem a Zatoką Pucką zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jastarnia +1 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Jastarnia,pomorskie

858 000 zł43 m² 19 925,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nadmorska perełka inwestycyjna już w ofercie od dewelopera Zawisza Invest! Przedstawiamy nowoczesną inwestycję na Mierzei Helskiej - w Jastarni: oddanie inwestycji: planowane na kwiecień 2027.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mickiewicza

Jastarnia,pomorskie

648 000 zł33 m² 19 577 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nadmorska perełka inwestycyjna już w ofercie od dewelopera Zawisza Invest! Przedstawiamy nowoczesną inwestycję na Mierzei Helskiej - w Jastarni: oddanie inwestycji: planowane na kwiecień 2028.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Jastarnia,pomorskie

1 359 000 zł40 m² 34 154,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018