Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Mickiewicza, Jastarnia, pomorskie

  • 572 520 zł
  • 29,36 m²
  • 19 500 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Kulis

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Mickiewicza, Jastarnia, pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

572 520 zł

29,36 m²

19 500 zł/m²

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Zaktualizowane: 14 maja 2026

572 520 zł 29,36 m² 19 500 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 572 520 zł (19 500 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Jastarni)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 29,36 m², 1 pokój; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Prestige Apartments, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 177017

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NOWA INWESTYCJA!
MIESZKAJ, WYPOCZYWAJ I ZARABIAJ - WYJĄTKOWE APARTAMENTY W SAMYM SERCU JASTARNI!

Jastarnia - wyjątkowa lokalizacja, ul. Mickiewicza 40

Nieruchomości inwestycyjne z możliwością odliczenia pełnego VATU 23%. (...)

Agent

Karolina Kulis

503 015...

503 015 085

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Kulis

503 015...

503 015 085

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Kulis