Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Apartament, ul. Mickiewicza

Mickiewicza, Jastarnia, pomorskie

  • 1 324 800 zł
  • 57,60 m²
  • 23 000 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Sobkowi...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Mickiewicza

Mickiewicza, Jastarnia, pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 324 800 zł

57,60 m²

23 000 zł/m²

Apartament, ul. Mickiewicza

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 324 800 zł 57,60 m² 23 000 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 324 800 zł (23 000 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Jastarni)
  • Dostępne: wrzesień 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 57,60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Partners International, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 174663

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ZAMIESZKAJ W SERCU NADMORSKIEGO KURORTU

Jastarnia - piękna przestrzeń Półwyspu Helskiego | butikowa inwestycja |ogródki lub antresole |miejsca postojowe| dbałość o każdy szczegół wykończenia | gotowe przyłącza pod klimatyzację |

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Apartament składa się z:
* Pokoju z aneksem kuchennym,
* pokoju,
* antresoli,
* łazienki WC,
* tarasu 14,76 m2. (...)

Agent

Grzegorz Sobkowiak

536 378...

536 378 000

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Grzegorz Sobkowiak

536 378...

536 378 000

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości